ผู้เขียน หัวข้อ: เชิญร่วมโครงการ "Workshop eXtreme Karaoke ชุดเคลื่อนที่เร็ว" ครั้งที่ 2/2554 อ.ขุขันธุ์ ศรีสะเกษ  (อ่าน 70528 ครั้ง)

ออฟไลน์ ผอ.วี

• ลงทะเบียน HL
  • ระดับ 5
  • *
  • HL#552C10C3(ชา ว๊อคแมน) 5916568D (ด.ช.เคยโสด)
ฮ่วยๆๆ..คือหว่าจั่งซ่านนนน..หละท่าน ผอ.วี  .. :mad245: ;D
อยาก4ซนไห  กับท่านอยู่เด้อ..แก้วบ่ซน มันน้อยไป  ... ;D
กลางคืนกะ4ติดอยู่ติ...หลอยมา..หลอยมา..กะได้.. ;)
รับแซบครับ...อีพ่อใหญ่

cmmedia

• บุคคลทั่วไป
อ.ไก่ครับงานนี้คงไม่ได้ไปร่วมเพราะติดงานที่โรงเรียนบ้านหนองตะมะครับ

ออฟไลน์ dulyavit

• กำเนิดใหม่
  • *
  • 7502EA2C ดุลยวิทย์ นามโคตร
สวัสดีครับ ชื่อวิทย์เด้อครับหล่อ บ่ๆๆๆ

ออฟไลน์ Nineyod

• คณะบริหาร
  • ขี้โม้ระดับสุดยอด
  • 4864146E/786AD800 [วิทยา]8008FCC9
โอ้ย..คิดฮอด..คิดฮอด..พี่น้องบองปะโอนหลายเด้...อยากเด้า..เอ้ย :thank1:..อยากเว้า.. ;D กะเว้าบ่ได้..บ่ไอกะหลุด.. :mad245: ;D
โดยเฉพาะ..ซุม4ไว(สว. ;D) ทังหลายแหล่..จมน้ำสำลักน้ำ..โอ้...ทนเอา..เห็นใจ.. :mad245:
พ่อใหญ่ลำดวน..กะไปแต่เมืองนอก...เลยบ่ได้พ้อกันจั๊กเถื่อ.. :th2:
..พ่อใหญ่กานต์..กะลงแต่ไห่แต่นา..บ่มาพ้อกันจั๊กที บาดนี่ 4ใช้กุมารดำไปเซิน..  :bla: ;D
..พ่อใหญ่แบท กะมัวแต่ขายเพลง..อยาก4พ้อกะเลยบ่ได้เจอจั๊กบาด..อยากฟาดก้นคือนักเรียน..เด้..  :sadism: ;D
..อั่นพ่อใหญ่ สนจ.(สถานีรวมใจ) กะจั๊กไปไส..อยากให้ไปแต่บ้านเผิ่น..บ้านเฮาล่ะบ่อยากไป.. :fireting2: :kiss2:
เซินแหน่..อัญญา... :thank1:
..เอ..อี่พ่อศิษย์สยาม..อยู่ไสน้อ ยกอะโหล..อะโหล..ไปตั้งที่ถ้ำเสือหิว..เอ้ย  เสือหิน ให้แหน่  เอา4จี โลดเด้อ สามบ่เอา
มันบ่ได้ใจ... :th2: :kiss2: เซินครับท่าน..
...เอ..พ่อใหญ่เสเพล..เอ้ย..เสรี .. ;D หนีน้ำไปอยู่ห้องได๋น้อ..ได้ข่าวว่าพาแต่ศิลปินหน้าวัดเข้าห้องหนีน้ำ.. ???
ระวังแหน่ล่ะ..อยากพากันเสียน้ำหลายเด้อ(ฮาก)..เหลือไป ซีกเกษ นำแหน่.. ;D เซินท่าน.. :thank1:
...อ้าว..บองอู๊ด โคเฒ่า มัวแต่เอาของแจกมาแถม..ถ้ารวยแล้ว..กะเอาไปแจก..น้องบ่หนุ่งทาง  ซีเกษ..แหน่เด้อ..อัญญา.. :D :happy:
...ฮ่วย..สหายชัย ราชา เอาหน้า ท่าน มาเปลี่ยน ให้สหายหิน แหน่  อยากหล่อ อะ.. ;D
ยามได๋จะได้พ้อกันจั๊กเถื่อ..เดี๋ยวไปโคราช 4 ไปหา
..อ้าว..อ้าว ท่าน..เคยโฉด.. ;) กับ อีหล้าคำแพง  บ่ไปได้จั่งได๋นี่...คิดฮอด..คิดฮอด.. :love2:
....อันน้อง  คนไทบ้าน กับน้อง เบิร์ด  บ่ต้องห่วง พี่หิน เด้อ  ตอนนี้ อยู่ เมกา คง 4 มาทันงานนอนแน่.. ;D :hap3:
...อาจารย์ ชา  กะมาแหน่  .. ;) พาแม่(บ้าน)มานำเด้อ..มาแบบเคลื่อนที่เร็ว  อยากพ้อ..อยากเห็น.... :th2: :D
...โอ๋...เกือบลืม  ;) :kiss2:  ท่าน X-MEN  ไปเอง..คึดฮอดคือเก่า..นะ..งานนี้พบกับเสือหิน ไผน้อสิหมดแม็กก่อนกัน.. ;D
สงสัย..สงสัย หนุ่มน่อยหิน 4ไปก่อน.. ;D
  ส่วนน้องหนุ่ง ทั้งหลาย พี่หินบ่คึดฮอดปานได๋ คิดถึงแต่น้องบ่หนุ่ง..เอิ๊ก..เอิ๊ก.. ;D
.....บ่ได้เห็นหน้า  เห็นหลังคา(บ้าน)กะพออยู่
     คึดฮอดหมู่    อยู่บ่ได้   บ่มีน้องนั่งนำ...55555 ;D
         สะรูนนนนนนนนนนน..พ้อกันครับพี่น้อง...

บ่มีชื่อข่อย พ่อใหญ่หินลืมข่อยแหล่ว.. :cry: :cry: :cry:

ออฟไลน์ ชายเสรี

• คณะบริหาร
  • HL#No 5063144D,1E0047B9 By x-Men
บ่มีชื่อข่อย พ่อใหญ่หินลืมข่อยแหล่ว.. :cry: :cry: :cry:

หายไปนาน ลาวคือ 4 จำได้น้อ ไปนำกันเด้อน้องยอดอ้าย 4 พาไปกินก้อยงัวน้อยอีพ่อใหญ่หีน

ออฟไลน์ หัวหน้าผู้บ่าวแนว

• ระดับ 3
  • *
  • HL#5DE684A0 ศิลปินหน้าวัด
อ.ไก่ครับงานนี้คงไม่ได้ไปร่วมเพราะติดงานที่โรงเรียนบ้านหนองตะมะครับ

ฮ้วยว่าสิโทรชวนอยู่

• คณะบริหาร
  • 4864146E/786AD800 [วิทยา]8008FCC9

หายไปนาน ลาวคือ 4 จำได้น้อ ไปนำกันเด้อน้องยอดอ้าย 4 พาไปกินก้อยงัวน้อยอีพ่อใหญ่หีน

อ้ายไปกะผู้ใด๋ล่ะค๊าบ..

ออฟไลน์ Music Creator

• คณะบริหาร
  • ไซมึ้งซวยเซาะ มือกระบี่หิมะแดง
อ้ายไปกะผู้ใด๋ล่ะค๊าบ..
นั่งรถไฟสนุกกว่า มีชาเขียวเสิร์ฟตลอดทางและตลอดเวลา

• คณะบริหาร
นั่งรถไฟสนุกกว่า มีชาเขียวเสิร์ฟตลอดทางและตลอดเวลา

น่าสนแฮะ... :D :cheer:

มีคอหมูย่างด้วยมั้ยครับ..

ออฟไลน์ เด็กชายเคยโสด

• คณะบริหาร
  • 6E65CE52,7309F48F,48B54692,6E674E74,1E001EF5
หมดสิทธิ์ครับงานนี้  เพราะติดงานที่ สีดา  โคราช ครับ

http://www.karaoke-soft.com/smf/index.php?topic=57690.0

ออฟไลน์ หน่อย ตำแย

• ระดับ 3
  • *
  • HL#4C9639A6
อีพ่อเสือหินคือออกจากถ้ำได้ทังเถื่อน้อ มานอนเล่นอุบลแหน่ :cheer:

ออฟไลน์ ลุงกานต์

• คณะก่อการ
  • ระดับ 5
  • HL#: 9F641096
ชวนท่านเสธ.มาเปิดหูเปิดตาเปิดปากเปิดคอกับพี่น้องแซมซายบองปะโอนด้วยครับ จาก นพค. มาสังขะ มาขุขันธ์ ขับรถใช้เวลาชาเขียว 1 กระป๋อง ก็ถึงพอดี

tukae

ชวนท่านเสธ.มาเปิดหูเปิดตาเปิดปากเปิดคอกับพี่น้องแซมซายบองปะโอนด้วยครับ จาก นพค. มาสังขะ มาขุขันธ์ ขับรถใช้เวลาชาเขียว 1 กระป๋อง ก็ถึงพอดี

คักเลยครับ... ลืมไปว่าท่านเสธฯ รุณ อยู่ใกล้ ๆ ลุงกานต์ หม่วนคัก ๆ งานนี้ เอิ๊ก ๆ

ออฟไลน์ หนุ่มนากระแซง

• *
  • HL#440A06D6 (Xmen)

ฮอดมื้อนั่นถ้าผมว่างกะอยากไปเด้ แต่สิคาสอนเสริมวันเสาร์บ่นอบาดนี่ เซ็ง

• คณะบริหาร
  • ไซมึ้งซวยเซาะ มือกระบี่หิมะแดง
คักเลยครับ... ลืมไปว่าท่านเสธฯ รุณ อยู่ใกล้ ๆ ลุงกานต์ หม่วนคัก ๆ งานนี้ เอิ๊ก ๆ
ผมโทร. ทางไกลจากซิดนีย์ไปหาท่านเสธ. ที่ "สร. นพค." เรียบร้อยแล้ว และท่านได้เมตตา(ยอมเจ็บตัวแทน)ผม โดยจะเสียสละเวลาไปร่วมงานแทนผมครับ

tukae

ฮอดมื้อนั่นถ้าผมว่างกะอยากไปเด้ แต่สิคาสอนเสริมวันเสาร์บ่นอบาดนี่ เซ็ง

วันรัฐธรรมนูญ หยุดการเรียนการสอนครับครูวัฒน์ เดินทางพร้อมพี่ชายเสรีเลยครับ

ผมโทร. ทางไกลจากซิดนีย์ไปหาท่านเสธ. ที่ "สร. นพค." เรียบร้อยแล้ว และท่านได้เมตตา(ยอมเจ็บตัวแทน)ผม โดยจะเสียสละเวลาไปร่วมงานแทนผมครับ

ขอขอบคุณท่าน Music Creator เป็นอย่างยิ่งครับ ที่ได้ช่วยประสานท่านเสธฯ รุณ หากมีโอกาสที่ท่านเดินทางกลับเมืองไทย คงได้พร้อมหน้าพร้อมตา ทั้งท่านหนุ่มเมืองลำดวน ท่านเสธฯ รุณ ท่าน Music Creator ซึ่งหน้าตาละม้ายคล้ายกันเป็นที่สุดครับ... จะรอวันนั้นนะครับ

ออฟไลน์ หนุ่มนากระแซง

• *
  • HL#440A06D6 (Xmen)
วันรัฐธรรมนูญ หยุดการเรียนการสอนครับครูวัฒน์ เดินทางพร้อมพี่ชายเสรีเลยครับ

ถ้าได้หยุดอีหลีกะเป็นตาไปหลาย  :happy:

ออฟไลน์ คังวูมิวสิค

• ระดับ 3
  • *
  • HL#5C06D313 Xmen , 69D9B4ED
ท่านศิลปินหน้าวัดครับ ถ้าไม่มีงานด่วน คงพบกันหน้างานครับ

tukae

ท่านศิลปินหน้าวัดครับ ถ้าไม่มีงานด่วน คงพบกันหน้างานครับ

โอ้... ท่านคังวู สมาชิกรุ่น 1 พลาดบ่ได้เด้อครับอาจารย์.. พ้อกันครับผม

• คณะบริหาร
หนั่งลดไฟไปกับบัคยอดซายตี้

chairat

เสียดายจังครับ  ติดงาน

ออฟไลน์ บ่าววานร

• ระดับ 5
  • *
  • HL#6FE6B979 จาก ดชคส.
เสียดายครับ งานนี้ไม่ได้รับการอนุมัติ
ไว้คราวหน้าแล้วกันครับ

ออฟไลน์ หนุ่มเมืองนคร (ไทย)

• คณะก่อการ
  • HL4C9D39B0(X-men)
อาจเซอร์ไพร์มั๊ง อิอิ

ออฟไลน์ (..ควายตู้..)

• ระดับ 3
  • *
  • HL#3C0586D2
อยากไปเด้เดียวเบิ่งก่อน..

tukae

อยากไปเด้เดียวเบิ่งก่อน..

เรียนเชิญครับพี่... วันหยุดยาวด้วยครับ