ผู้เขียน หัวข้อ: จั๊กหน่อยครับ...กับ..ลูกทุ่งออนซอน โดม่อนมิวสิค+หมอลำกลอน ฉลองกฐินสามัคคี  (อ่าน 17766 ครั้ง)

ออฟไลน์ พงค์ ภูไท

• ลงทะเบียน HL
  • ขี้โม้ระดับสุดยอด
  • *
  • HL#6C8648A9(Form_X-men)
มาส่งมิกส์ แล้วสิหาแนวรวมกินก้อยมื้อแล้ง คณะก่อการก้อยรายงานโตได้แล้วแจ้งแน่เด้อ  :beer: :beer: :beer:

ขออภัยหลาย ๆ เด้อมื้อนี้...ฟ้าวกลับมาอยู่เวรต่อครับ...ส่งของเสร็จไปหาซื้อสิ่งที่ต้องในซีใหญ่ ได้แล้วก็กลับ...โทรหา พ พล แต่ไม่ติด ว่าจะสอบถามเรื่องวันประกวดร้องเพลงรอบต่อไปของหลานสาวหนะ..เอาไว้งานหน้าครับ.. :beer: :beer:

• *
ดูตามภาพ..งานเข้าจริงๆ...สุดยอดครับอ้ายพงค์....สงกรานต์ มีงานเด้อครับ สิไปฟังเครื่องเสียงช่วย..อิ อิ
ไปเบิ่งแด๊นซ์ นำ อิ อิ

อ้ายพงค์ครับ....เบิ่งภาพแน่เด้อครับ..อิ อิ

น้านนน...คนหน้าหลานสาวครับ...คนหลังก้อหลาน...อีกแหระ..ในทีมนี้เป็นคนในครอบครัวทั้งหมดครับผม;D ;D ;Dทำงานหนักครับตอนกลางวันแบกอิฐแบกปูน

หรือว่าชัตเตอร์ ลำโพงผี พอตอนกลางคืนไม่มี ดูมุ่มอื่นไม่มี  :devil:
เจ้าภาพอภิปรายทีครับมันคือหยัง

เป็น 2 งานครับ ตอนกลางวันที่หนึ่ง ส่วนตอนกลางคืนอีกที่หนึ่ง  ที่เห็นตอนกลางวัน กลางคืนเขามีภาพยนตร์หนังต่อครับผม...

ออฟไลน์ Amorn Pattaya

• ตัวแทนจำหน่าย
  • **
  • HL#4C89B630 , 6EE74894,789AC331 ( X-men )
น้านนน...คนหน้าหลานสาวครับ...คนหลังก้อหลาน...อีกแหระ..ในทีมนี้เป็นคนในครอบครัวทั้งหมดครับผม;D ;D ;Dทำงานหนักครับตอนกลางวันแบกอิฐแบกปูน

เป็น 2 งานครับ ตอนกลางวันที่หนึ่ง ส่วนตอนกลางคืนอีกที่หนึ่ง  ที่เห็นตอนกลางวัน กลางคืนเขามีภาพยนตร์หนังต่อครับผม...
ยอดครับ..ครอบครัวคนขยัน :D :D :happy: :happy: :happy: :th2: :th2:

• *
ว้าว...บ่แม่นอ้ายพงค์ตั๊วนี่....ซิได๋แท้...แม่นพ่อลุงพงค์ตั๊ว...จังสิแม่น...คริๆๆๆ  :drool: :drool: :drool:

จ้ากกกก...ข้อยบ่อยากเฒ่าเด้อออ ;D ;D  คั่นใจอิหลีเจ้าต้องเอิ้นข้อยพ่อเฒ่าเด้้....พุ้นแหล่ววว... :o^: :o^:

ออฟไลน์ เด็กชายไพศาล

• *
  • 96E35CF7,6D291875,56292D0D
จ้ากกกก...ข้อยบ่อยากเฒ่าเด้อออ ;D ;D  คั่นใจอิหลีเจ้าต้องเอิ้นข้อยพ่อเฒ่าเด้้....พุ้นแหล่ววว... :o^: :o^:
พ่อเฒ่านั้น  ให้ผมเอิ้นกะได้ครับ  อิอิ

• *
พ่อเฒ่านั้น  ให้ผมเอิ้นกะได้ครับ  อิอิ

เอื้อ...คือแหน่จั๊กหน่อย...คั่นซ่ำอีตาไท  หละอ้อยยยย  ข้อยอยากสะหวอยยย :o^: :o^: :o^:ลูกหลานพญานาคขึ้นเต็ม  555555;ว่าแต่เว้าอะหลีอยู่บ่?น้องหล่า...พ่อเฒ่าคอแป๊ปเด้...(แป๊ปเดียวเมาพับ5555)

ออฟไลน์ แจ๊ค-มายเฟรนด์

• ระดับ 5
  • *
  • SWEDEN HL#6D209855
สวยงามหลายครับ :happy: :happy:   เป็นตาม่วนหลายครับ :th2:

ออฟไลน์ แจ๊ค-มายเฟรนด์

• ระดับ 5
  • *
  • SWEDEN HL#6D209855

ฟากชมให้นำแนเด้ออ้ายเอ้ยยย...วาตาฮักหลายคนด้านหน้าสุดนะ :flower: :th2: :D

ออฟไลน์ คมคิด

• ระดับ 5
  • *
  • รักแท้คือแม่ข้า ลองลงมาคือน้องเมีย5D2FE589

หมดสิทธิ์แล้วบักหำ อ้ายว่า

• *
เอื้อ...คือแหน่จั๊กหน่อย...คั่นซ่ำอีตาไท  หละอ้อยยยย  ข้อยอยากสะหวอยยย :o^: :o^: :o^:ลูกหลานพญานาคขึ้นเต็ม  555555;ว่าแต่เว้าอะหลีอยู่บ่?น้องหล่า...พ่อเฒ่าคอแป๊ปเด้...(แป๊ปเดียวเมาพับ5555)
ผมกะแป๊ปครับ

แป๊ปเดียวเบิด

ฮ่าๆๆๆ

• *
สรุป ...ไปนำกันได้..แม่นบ่?....สิได้จองโตไว้มาโชว์ ตอนงานเฮ็ดบุญหาแม่เฒ่าใหญ๋...ซั่นดอก...คนรูปหล่อ..เสียงดี...ฝีมือเยี่ยม...ผู้ใด๋กะอยากพ้อ(เว้าให้ผู้สาวฟังแล้วดี้หนิ) ;D ;D :flower: :flower:

• *
สรุป ...ไปนำกันได้..แม่นบ่?....สิได้จองโตไว้มาโชว์ ตอนงานเฮ็ดบุญหาแม่เฒ่าใหญ๋...ซั่นดอก...คนรูปหล่อ..เสียงดี...ฝีมือเยี่ยม...ผู้ใด๋กะอยากพ้อ(เว้าให้ผู้สาวฟังแล้วดี้หนิ) ;D ;D :flower: :flower:
ขอบคุณครับที่ชม

แต่ว่าผมกะมั่วๆไปซาดนั่นหละครับคุณพ่อ

ฮ่าๆๆๆๆ

ออฟไลน์ สมบัติซาวด์

• ระดับ 5
  • *
  • สู้จนตัวตาย ดีกว่าตายโดยไม่ได้สู้ 6DD9D9EE
มันเป็นจั่งซี่ล่ะว้าครับ  อิอิ
ว่าแต่ แอมพ์พี่สมบัติตัวนั้นใช้ได้แล้วไป่น้อครับ

แอมป์บ่เสียครับ  อ้ายรูปหล่อ  [blink][/blink]

ออฟไลน์ สมบัติซาวด์

• ระดับ 5
  • *
  • สู้จนตัวตาย ดีกว่าตายโดยไม่ได้สู้ 6DD9D9EE

แต่ว่าผมกะมั่วๆไปซาดนั่นหละครับคุณพ่อ

ฮ่าๆๆๆๆ
  อ้ายรูปหล่อ  เห็นลูกสาว  เผิ่นแล้ว เรียก พ่อ  เลยเน้อ

• *
  อ้ายรูปหล่อ  เห็นลูกสาว  เผิ่นแล้ว เรียก พ่อ  เลยเน้อ

แต่ว่าผมกะมั่วๆไปซาดนั่นหละครับ[blink]คุณพ่อ
[/blink]

ฮ่าๆๆๆๆ

อะจึ๋ยส์....จั๊กกะเดี๋ยม...ขี้เกี้ยมไต่  55555ให้เพิ่นเอิ้นโล้ดดท่านสมบัติเอ้ยยย...พ้อหน้ามื้อใด๋พ่อสิไหมเพิ่นจั๊กเมาใหญ่ ๆ  :hap3: :hap5: :hap5:

• *
อะจึ๋ยส์....จั๊กกะเดี๋ยม...ขี้เกี้ยมไต่  55555ให้เพิ่นเอิ้นโล้ดดท่านสมบัติเอ้ยยย...พ้อหน้ามื้อใด๋พ่อสิไหมเพิ่นจั๊กเมาใหญ่ ๆ  :hap3: :hap5: :hap5:
ยินดีคร๊าบบบบบบบบบบบบ

บ๊ะ.................สิมอมว่าที่พ่อเพิ่นบาดนี่หละครับ  ฮ่าๆๆ