ผู้เขียน หัวข้อ: ของถูก(แต่ดี) ลองดูครับ.  (อ่าน 12694 ครั้ง)

m sound

• บุคคลทั่วไป
ของถูก(แต่ดี) ลองดูครับ.
« เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 14:33:35 น. »
เห็นราคาเบาๆ เลยเอามาลองใส่ตู้ ประกบ JB 1800 N ดู ปรากฏว่า  เสียงไม่เลวครับ.(แน่น ลึก เกินราคา) อีกทางเลือก 18 นิ้ว ระดับรากหญ้าครับ...

ออฟไลน์ พ่อใหญ่หิน

• ลงทะเบียน HL
  • ขี้โม้ระดับสุดยอด
  • *
  • HL#9C012BFA
Re: ของถูก(แต่ดี) ลองดูครับ.
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 14:39:31 น. »
ค่าโต มันเท่าใดล่ะ..

m sound

« ตอบกลับ #2 เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 14:41:03 น. »
ค่าโต มันเท่าใดล่ะ..
   ค่าโตมัน กะ   สิบแปดร้อย   ครับ พ่อใหญ่     ถืกหือแพง  ครับ...... :em32:

ออฟไลน์ ศัก SNsound

• ระดับ 5
  • *
  • HL#6C88362C
« ตอบกลับ #3 เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 14:41:10 น. »
รุ่นนี้เขาดังมานานแล้วค่ะ แต่่วนใหญ่เขาไปใช้ IMF EURO กัน เพราะชื่องฟังแล้วเท่ห์ดี แต่ราคาเท่ากัน ทั้ง 3 รุ่น

• *
« ตอบกลับ #4 เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 14:47:26 น. »
   ค่าโตมัน กะ   สิบแปดร้อย   ครับ พ่อใหญ่     ถืกหือแพง  ครับ...... :em32:
...แพงไป.. ;D ในใจอยากได้สิบแปดบาทพุ้นละ.. ;D (เว้าเล่นดอก)
ดีมากสำหรับ ซุมปลอดสารพิษ(รากหญ้า)คืออพ่อใหญ่... ;D

m sound

« ตอบกลับ #5 เมื่อ: วันที่ 5 กุมภาพันธ์ 2009, 15:14:02 น. »
...แพงไป.. ;D ในใจอยากได้สิบแปดบาทพุ้นละ.. ;D (เว้าเล่นดอก)
ดีมากสำหรับ ซุมปลอดสารพิษ(รากหญ้า)คืออพ่อใหญ่... ;D
   ในใจกะอยากเอา 2241/2242   พุ้นหละ  แต่เห็นรุ่นนี้  งบกะมีซ่ำนี้พอดี..คันจั่งซั่น..มันสิบ่ได้ซื้อแนวอื่นนำ...ลองเสียงแล้ว  กะบ่ขี้ร้ายพอปานได๋ โอเช.ๆ พะนะ.. :em32:

m sound

« ตอบกลับ #6 เมื่อ: วันที่ 22 กุมภาพันธ์ 2009, 22:58:26 น. »
ใส่ตู้แล้ว  J BIN นุ่ม แน่น  ถูกใจ ถูกเงิน ครับ.... :em01:

m sound

« ตอบกลับ #7 เมื่อ: วันที่ 22 กุมภาพันธ์ 2009, 23:10:23 น. »
สีดำ..เป็นย่านอยูตั้วนี่...ลองเปิดเบิ่ง...มันเต้นดิสโก้..แฮงบ่ครับ..ผมย่านมันหลุดไปถืกหัวแขก..ที่นั่งอยูโต๊ะหน้าซั่นดอกหวา... :em32: :em32: :em32:
  มันเต้นแฮงอยู่ครับ..ปกติ..ครับ...บ่ต้องย่านมันหลุดครับ..ขันน็อตเกลียวปล่อยแบบยาวครับ...ที่สำคัญครับ...ยกผู้เดียว..ขึ้นรถ สบายยย...ครับ... :em32: :em32:

pssxsx

« ตอบกลับ #8 เมื่อ: วันที่ 22 กุมภาพันธ์ 2009, 23:47:56 น. »
รุ่นนี้ Voice 100mm หรือ 76mm ครับ แม่เหล็กหนาเท่าไรเอ่ย :em01:

m sound

« ตอบกลับ #9 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 00:11:39 น. »
รุ่นนี้ Voice 100mm หรือ 76mm ครับ แม่เหล็กหนาเท่าไรเอ่ย :em01:
  ว๊อยซ์  76 ม.ม. ครับ...แม่เหล็ก หนา225 ม.ม. ครับ....(รากหญ้า)  หุหุ... :em32:

ออฟไลน์ AdมึนOne

• ระดับ 3
  • *
  • No. 6D23186E (วิชัยคนธรรพ์) No.5D2DE58C (NDD Tak)
« ตอบกลับ #10 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 00:27:18 น. »
อยากได้อยู่เหมือนกันครับ แหล่มๆ...

m sound

« ตอบกลับ #11 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 00:28:54 น. »
อยากได้อยู่เหมือนกันครับ แหล่มๆ...
ครับ..ข้างละ 2 รับงานเวทีได้สบายครับ...ลองมาแล้วครับ...แขก 500-700 คนครับ.... :em32:

m sound

« ตอบกลับ #12 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:14:48 น. »
อ้อรุ่นนี้ผมใช้อยู่ แน่นตึ๊บจริงๆครับ ใช้ตู้ลูกเต๋าหันหน้าออกครับ :em09:
พาไปออกงานใหญ่ ๆ แขก 500 ขึ้น มาแล้วครับ....ข้างละ 2 เอาอยู่ครับ ผมลองเดินฟังทุกจุดของงาน บริเวณกว้าง ไม่บอดครับ...เป็นที่พอใจครับ..(ถูกๆๆๆดีๆๆๆๆๆครับ)

• *
« ตอบกลับ #13 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:24:03 น. »
ใส่ตู้แล้ว  J BIN นุ่ม แน่น  ถูกใจ ถูกเงิน ครับ.... :em01:
..บ๊ะ.คือสี่ดีคือท่าน คนไทบ้านหว่า เห็นจะต้องทำซะแล้ว
ฮากหญ้าคือพ่อใหญ่มักหลายของถืก แต่คุณภาพดี..
เอ..แต่ตู้ลำโพง มันคือแนมบ่เห็นละท่าน อยากเฮ็ดของน้อยๆ
คือสิกระชับ(เบายก)ดี..
ขอสูตรตู้แหน่ท่าน..ได้บ่..ขอบคุณ

m sound

« ตอบกลับ #14 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:32:36 น. »
..บ๊ะ.คือสี่ดีคือท่าน คนไทบ้านหว่า เห็นจะต้องทำซะแล้ว
ฮากหญ้าคือพ่อใหญ่มักหลายของถืก แต่คุณภาพดี..
เอ..แต่ตู้ลำโพง มันคือแนมบ่เห็นละท่าน อยากเฮ็ดของน้อยๆ
คือสิกระชับ(เบายก)ดี..
ขอสูตรตู้แหน่ท่าน..ได้บ่..ขอบคุณ
สูตรมัน ผมกะหาขอเอาในเว็บนำหมู่นี่หละพ่อใหญ่ มันบ่ซับซ้อนลึกลับอีหยังดอก ผมจั๊กเอาไว้ทางได๋  เดี๋ยวสิพยายามค้นให้ครับ..บอกว่าตู้ J BIN ในเว็บนี่คือสิพอมีผู้มีสูตรอยู่ดอกครับพ่อใหญ่..ตั้งแต่ผมสั่งเขาผมกะบอกว่าแต่ว่า ตู้ เจบิน 18 นิ้ว เด้อ..เอากระดาษ สูตรตู้ไปให้ ซ่าง เขา ฮอด บ่เบิ่ง ซ้ำ ฮอดยาม เขากะแก่ใส่รถ เติ้งเคิ่ง ๆ มาส่งฮอดบ้าน ยัดดอกลำโพง ต่อสาย ขันน๊อต.ลองฟังกะเห็นมัน ตึ๊บ ๆ โลดหละ พ่อใหญ่หิน ครับ.สูตรนี้ ซ่าง บอกว่า เฮ็ดง่าย วะซั่น   ผู้ใด๋มาอ่านพ่อ มีสูตร กะเอาให่พ่อใหญ่หินก่อนผมแหน่เด้อ...ครับเด้อ.....ขอบคุณหลาย ๆครับ.. :em01:

m sound

« ตอบกลับ #15 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:38:53 น. »
เห็น ซัด แล้วไป่ครับ พ่อใหญ่หิน  เปิดซิ่น โอ๊ะ หน้ากาก เพื่อ พ่อใหญ่หิน ผู้เดียว เด่เนี่ย....หุหุ :em32:

m sound

« ตอบกลับ #16 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:48:38 น. »
เอ๊า....กะเทิน..ได้เปิดแล้ว เปิดซิ่น ฮ่วย ผ้า แม๊ะ.....เปิด เอาใจ พ่อใหญ่หิน แหน่น้า.....ฮากหญ้า..คือกันพ่อใหญ่  JB1800N เปิดคู่กัน บ่อฮู้ ไผเป็นไผล่ะ พ่อใหญ่..เอิ๊ก...(คนมักย่องสั่นดอก)

m sound

« ตอบกลับ #17 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:51:48 น. »
เห็นบ่อครับ....พ่อใหญ่..ตู้ทางขวา...เฮ็ดก่อน..ทางซ้าย เฮ็ดทีหลัง.....ซ่างผู้เดียวกัน.....มันกะยังบ่เกิ่งกันอยู่....แต่ว่าเสียงมันออกดี...กะเลย ซ่างมันเถาะ เอาผ้าปิดไว้ กะบ่มีผู้ใด๋มาอยากแกะเบิ่งดอกตี.....คันบ่แม่น พ่อใหญ่หิน เฮา   หุหุหุ :em32:

m sound

« ตอบกลับ #18 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 07:58:12 น. »
เหมือนกันเยย
หน้าตาดูเชย ๆ มาดไม่หล่อ เข้ม ดุ ดัน เหมือนตู้นอก แบรนด์เนม แต่เสียง  แซ่บ  เหลือหลาย นะครับ...พระเดชพระคุณท่าน..(เว่อร์แล้ว) :em32:

m sound

« ตอบกลับ #19 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:12:34 น. »
ผมเคยเอาไปงานลอยกระทง เอาไปคู่เดียว กะ power mixer npe 550  แซบหลายครับ เอาไว้หลังรถอีแต๋น  :em15: :em15:
เจ บิน สองคู่นี้ ผมยกขึน/ลงรถ คนเดียวครับท่านสบาย..ปัญหาตอนนี้ อยู่ที่ แร็คเพาเวอร์แอมป์ครับ  3 ตัว งานนี้ต้อง หาม อย่างเดียว...ซู๊ดยอดดดดด.... :em32:

• *
« ตอบกลับ #20 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:21:50 น. »
เห็นบ่อครับ....พ่อใหญ่..ตู้ทางขวา...เฮ็ดก่อน..ทางซ้าย เฮ็ดทีหลัง.....ซ่างผู้เดียวกัน.....มันกะยังบ่เกิ่งกันอยู่....แต่ว่าเสียงมันออกดี...กะเลย ซ่างมันเถาะ เอาผ้าปิดไว้ กะบ่มีผู้ใด๋มาอยากแกะเบิ่งดอกตี.....คันบ่แม่น พ่อใหญ่หิน เฮา   หุหุหุ :em32:
...ซัดแจ้งเลยบาดนี่..เปิด ดาก เอ้ย เปิดหน้ากากแห่งเห็นชัดคัก  ;D
เฮ็ดคักๆ รูปร่างบ่สำคัญ ปิดไฟดำปึ้ด(ทาสีดำ)ครือกัน เด๋วรอแบบจากผู้มีจิตเมตตาก่อน

• *
« ตอบกลับ #21 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:26:29 น. »
ผมว่าเรามาแหกคอกวงการกันดีไหมครับ ทำตู้สีขาว -สีชมพู-สีฟ้า กัน จะได้โดดเด่น :em13: :em13: :em13: :em13:
เอา..แต่ท่าน โอมมี่..เฮ้ดก่อนเด้อ..ถ้ามันงามพ่อใหญ่สี่เฮ็ดตาม   ;D

m sound

« ตอบกลับ #22 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:31:37 น. »
...ซัดแจ้งเลยบาดนี่..เปิด ดาก เอ้ย เปิดหน้ากากแห่งเห็นชัดคัก  ;D
เฮ็ดคักๆ รูปร่างบ่สำคัญ ปิดไฟดำปึ้ด(ทาสีดำ)ครือกัน เด๋วรอแบบจากผู้มีจิตเมตตาก่อน
เรื่องแบบ เดี๋ยวผมสิลองหาเบิ่งให้ครับ.  มันโดนเติบแล้ว พ่อใหญ่ ตั้งแต่สั่งคู่แรกพุ้นน่ะ พอไปสั่งคู่ที่ 2 บู๊ยยย..ซ่างผู้เก่าเพิ่นว่า แบบบ่ต้อง พุ่นน่ะ(คือคุยแท้น้อ คิดในใจ) บาดเอามาส่งตี๊ เปิดผ้าออก ฮ่วย มันบ่อเกิ่งกันตั๊วเนี่ย(กูว่าแล้วววว...คิดในใจอีกหล่ะ..555) โซคดี บาดลองเสียงแล้วมัน ผ่าน พ่อใหญ่ กะเลย ซ่างหัวมันเถาะ....เอิ๊กๆๆๆๆๆ :em32:

• *
« ตอบกลับ #23 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:41:27 น. »
เรื่องแบบ เดี๋ยวผมสิลองหาเบิ่งให้ครับ.  มันโดนเติบแล้ว พ่อใหญ่ ตั้งแต่สั่งคู่แรกพุ้นน่ะ พอไปสั่งคู่ที่ 2 บู๊ยยย..ซ่างผู้เก่าเพิ่นว่า แบบบ่ต้อง พุ่นน่ะ(คือคุยแท้น้อ คิดในใจ) บาดเอามาส่งตี๊ เปิดผ้าออก ฮ่วย มันบ่อเกิ่งกันตั๊วเนี่ย(กูว่าแล้วววว...คิดในใจอีกหล่ะ..555) โซคดี บาดลองเสียงแล้วมัน ผ่าน พ่อใหญ่ กะเลย ซ่างหัวมันเถาะ....เอิ๊กๆๆๆๆๆ :em32:
...555 พ่อใหญ่กะหว่าคือกันนั่นล่ะ..บ่เกี่ยวรูปร่าง..ให้มันจมูกดีเป็นใช้ได้  เห็นแล้วจั่ส่งให้พ่อใหญ่ ขอบคุณ

m sound

« ตอบกลับ #24 เมื่อ: วันที่ 23 กุมภาพันธ์ 2009, 08:43:56 น. »
...555 พ่อใหญ่กะหว่าคือกันนั่นล่ะ..บ่เกี่ยวรูปร่าง..ให้มันจมูกดีเป็นใช้ได้  เห็นแล้วจั่ส่งให้พ่อใหญ่ ขอบคุณ
ได้เลยครับ....พ่อใหญ่......ท่านใดมีก่อน..ก็ส่งให้พ่อใหญ่ก่อนก็ได้เด้อ......ของผมย้านมัน ซ้า...ย่านพ่อใหญ่...ใจ ฮ้อน....สั่นดอก....ขอบคุณหลายยย.... :em32: