ผู้เขียน หัวข้อ: สมาชิก extremeที่อยู่เขตอำเภอ วานร และพรเจริญ จ.หนองคาย ขอเสียงหน่อยครับ-งานเข้า  (อ่าน 3650 ครั้ง)

ออฟไลน์ พ่อใหญ่หิน

• ลงทะเบียน HL
  • ขี้โม้ระดับสุดยอด
  • *
  • HL#9C012BFA
คือว่า ญาติๆพ่อใหญ่หินที่อยู่ อำเภอวานร จ.หนองคาย
จะจัดงาน บุญกฐิน ออกพรรษา(ตุลาคม) อยากได้ลำกลอน+หางเครื่อง
เอาไปหม่วน ให้พ่อใหญ่หินจัดไปให้..งง.. ??? ลำกลอนเอาหางเครื่อง.. ;D
ไม่เป็นไร..จัดไป..ได้ครือกัน.. ;D  งานนี้คงไม่พ้น พ่อใหญ่หินบรรเลงอีกแหละ.. ???
...ไม่อยากขนเครื่องเสียงไปจากทางนี้  จึงขอเสียงสมาชิกที่อยู่ทางนี้
รบกวนช่วยติดต่อ แนะนำ เวที+เครื่องเสียง+หางเครื่อง2 คน..ด้วยครับ
..ขอบคุณ  หลังไมค์ก็ได้ครับ.. :thank1:

ออฟไลน์ ชิษ บึงกาฬ

• ระดับ 4
  • *
  • HL#3C0606C8 (X-Men)
มีหลายวงอยู่เด้อ พ่อใหญ่...
พรเจริญ มี 3 ขนาด เล็ก กลาง ใหญ่ มักแบบได๋...
ลำกลอนเอาหางเครื่อง...ป๊าด คือสิ คักหลายเน๊าะ..
หางเครื่องคือบ่เอาไปสี่..คนโลด เอาไปสอง มันสิเป็นตาเบิ่งบ้อ...พ่อใหญ่
ที่ อ.วานร ก็มีหลายเจ้าคือกัน  เอ้า..ไผอยู่ใกล้ ๆ กะเปิดเผยโตแหน่เด้อ...
ซอยผู้ใหญ่หิน แหน่.....

ออฟไลน์ พ.พล

• คณะบริหาร
  • 3C0542C6, 4A95C3D5 [x-men]
พ่อใหญ่.. อ.วานรฯ มันจังหวัดสกลนคร เด้อครับ.. บ้านผมอยู่ อ.เจริญศิลป์ ถ้าใช้ทางลัดไปกะประมาณ 15 กิโล
ถ้าไปทางบ่ลัดกับ 30-40 โลอยู่.. ชั่งเบิ่งแล้ว.. อิอิ

ออฟไลน์ เด็กชายเคยโสด

• คณะบริหาร
  • 6E65CE52,7309F48F,48B54692,6E674E74,1E001EF5
ติดต่อกระผมได้ครับ  มีทั้งหมอ ทั้งพยาบาล ทั้งครู ทั้งเกษตรอำเภอ ตชด  อื่น ๆ ลำ

และมีทั้ง กลอน ลูกบิด ขื่อ แป สะยัว ขาง เยอะแยะ  พ่อใหญ่เลือกเอาหยังครับ ได้เบิ่ด  เอิ๊กๆๆๆๆ

ออฟไลน์ พงค์ ภูไท

• *
  • HL#6C8648A9(Form_X-men)
อยู่ใกล้ผมอยู่เด้พ่อใหญ่

ออฟไลน์ พชรมิวสิค กรุ๊ป

• ระดับ 5
  • *
  • HL#2C8CA532 x-men
คงไกลไปมั้ง. สำหรับผม..พรเจริญครับ..

• *
เวที + เครื่องเสียงหน่อย ๆ ของผู้ข่า..สำ่นี้สิพอรับงานใหญ่ ๆ ของอิพ่อใหญ่หินได้บ่น้อ..ขะน่อย??

« แก้ไขครั้งสุดท้าย: วันที่ 25 สิงหาคม 2009, 18:55:57 น. โดย พงค์ ภูไท »

• *
โอว์..ขอโทษ  ขออำไพ หลาย.เด้อ.พ่อใหญ่ จำผิด..พี่น้องอีอยู่เฮือนน่ะ. ;D
.เล้ย..บ่เข้าจำปานได๋..เอิ้กกก.. ; :hap3: :hap3:
มันบ่แม่น อ.วานร   ที่จริงมันเป็นอำเภอพรสิบ...(ถามใหม่แล้ว)
จั่งแหม่นลาวบ่คัก..บ่สมสื่อ เสือหิว  เอ้ย  เสือหินเลย..เอิ้กกก.. :hap3:
...  ขอบตุณ ท่านชิษ  ท่าน  พ.พล 
ท่านพงศ์ (เวที+เสียงของท่านงามเป็นตาย้าน ;D ผูกโบว์ปานสิต้อนเจ้าใหญ่นายโต..)
และ ท่านพชร  ที่ให้รายหยาบ ..
..สำหรับคณะท่านชายโฉด...จ้าบบ..แฮง.... :th2:
มื้อได๋  เสือหิน  ได้คนใช้(เจ้าของ)ใหม่..สิไปหอบเอาเหมิดนั่นหละ..
มางัน.......เจ้าของให้มันแล้ว..เอิ้กกก.. :devil:
สำหรับเครื่องเสียง+เวที  เดี๋ยวพ่อใหญ่จะติดต่อมาใหม่..
ผู้อยู่ใกล้และของผู้อยู่ไกล..พ่อใหญ่เอาเหมิด....
ขอเพียงแต่หว่า..ราคาและเงินตราเอาพอไปวัดไปวานำกันได้...ฮ่าฮ่า..
..ส่วนหว่าหางเครื่องที่บ่เอาไปสี่....ย้อนอิอยู่เฮือนนี่หละจะ..ลำ..เอง.. :mad245:
มันย้าน..มันย้าน..พ่อใหญ่กะย้าน
 ย้าน..ย้านหมอโฉดได้ยาก(เย็บ)นำ..เอิ้กกก
....ขอเบอร์โทร.  หลังไมค์  แหน่เด้อ  ทุกท่าน จะติดต่อ....ขอบคุณ

somjainuk74

• บุคคลทั่วไป
ถ้าจำจังหวัดผิดละ เดินทางไกลเลยละ :hap3: :hap3: :hap3:

• *
ถ้าจำจังหวัดผิดละ เดินทางไกลเลยละ :hap3: :hap3: :hap3:
ฮ่าฮ่า...อยากให้เป็นจั่งซั่น.หละครับท่าน สนจ.. ;D

• *

มันบ่แม่น อ.วานร   ที่จริงมันเป็นอำเภอพรสิบ...(ถามใหม่แล้ว)
จั่งแหม่นลาวบ่คัก..บ่สมสื่อ เสือหิว  เอ้ย  เสือหินเลย..เอิ้กกก.. :hap3:

อยู่หม่องใด๋อีกน้ออำเภอนี้บาดหนิ...คั่นอำเภอ..พรเจริญ...กะมอบให้ท่านป.ชิษ  รับไปเลยขอรับ

• *
อยู่หม่องใด๋อีกน้ออำเภอนี้บาดหนิ...คั่นอำเภอ..พรเจริญ...กะมอบให้ท่านป.ชิษ  รับไปเลยขอรับ
เอิ้กกก.. ??? :mad245: ;D..อยู่หม่องนี่หละท่านพงศ์  อยู่นำกันกับอำเภอพรเจริญนี่หละ.. ;D
..จั่งแหม่นลาวบ่คัก  .หลงพิมพ์ผิดพิมพ์ถืกอยู่นี่หละ
 ย้อนใจมันบ่ อยู่กับเนื้อกับโต  ท่านพงศ์เอ้ย.. ???
มันหลอยไปเมกาแล้ว...เอิ้กกกก :hap3: :hap3: :hap3:

ออฟไลน์ พชรมิวสิค กรุ๊ป

• ระดับ 5
  • *
  • HL#2C8CA532 x-men
ถ้าพรเจริญ..ขอเสนอ..ด้วยคนครับ...087-8592492...เด้อ....

zangola

บ่ได้เป็นสมาชิคแต่มีเครื่องเสียง  5555+
โพธิ์ชัยอินเตอร์มิวสิค  มักบ่พี่น้อง  ชาวพรเจริญฮู้จักดี เรื่องเสียงบ่ต้องห่วงเด้อครับ ขนนักร้องนักดนตรีมาโลดมาโลด
ไฟ แสงสีเสียงครบ  บ่ใหญ่ บ่น้อย บ่กลาง เบิ่งเอง บอกบ่ถืก ถ้าว่าใหญ่กะสิว่าโอ๋ย  ถ้าว่ากลางกะสิว่า ปร๊าดด  คันว่าน้อย
กะสิว่า แม่นบ๊อ  เลยบอกบ่ถืก
เบส ข้างละ  8ใบ  พอบ่ครับ กลางแขวนข้างละ 4ใบ พอบ่ครับ  อันได๋บ่พอกะ หายืมเอา อิอิอิ

เรื่องราคาโทรมาถามก่อน 082-114-3097 บ่แพงสมราคาเครื่อง FM106.00Mhz มื้อหน้าสิเอารูปมาลงให้เบิ่งเด้อพี่น้อง
มีคนโทรมาสาก่อน

zangola

โอ๊  ลืมบอกหางเครื่องนำข่อยกะมี  บ่เกิน 20 ปี เกินนี่คือเงิน สี่บ่แซบเด้อใหญเด้อ มันห่าวโพด :cheer:
เว้าง่ายๆ มีครับเบิ๊ดซูอย่าง

ออฟไลน์ สมบัติซาวด์

• ระดับ 5
  • *
  • สู้จนตัวตาย ดีกว่าตายโดยไม่ได้สู้ 6DD9D9EE
อีพ่อผมกะมีเด้อครับ   จะยืมไปให้ครับ  ทั้งเครื่องเสียง  ทั้งเวที   ครับ